KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17025022
nr 1702 5022
Blandteknik
Dennis Nyman, monogramsignerad a tergo, 70x45, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:51:41
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)